Nauczymy cię jak zostać dobrym fryzjerem

Warsztaty fryzjerskie to marka zespołu z wieloletnim stażem zawodowym. Staramy się aby nasze doświadczenie, pozytywne nastawienie oraz chęć przekazania zdobytej wiedzy poprzez szkolenia i warsztaty fryzjerskie wspierała, motywowała i rozwijała do dalszej pracy.

Włosy są największą ozdobą człowieka, mocny wyznacznik indywidualnego stylu i osobowości współczesnego człowieka. Ich wygląd i stan często obrazuje nasz charakter, nastrój, stan ducha i jest w dużym stopniu oceniane przez innych. Stanowi to swoisty element naszego osobistego dress code. To jak jesteśmy postrzegani przez innych ludzi jest na pewno bardzo ważne a odpowiednio dobrana i wykonana fryzura pomaga we właściwym odbiorze. Jak ją ukształtować i jak ją pielęgnować? Nie ważne czy jesteś zawodowcem czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę w fryzjerstwem. Na pewno nie jest to niedostępna wiedza ale wymaga odpowiedniego przygotowania i poprowadzenia. O tym wszystkim dowiesz się korzystając z naszych warsztatów fryzjerskich.

Poprzez opanowanie podstaw oraz zaawansowanych technik fryzjerskich nabierzecie pewności siebie, odwagi w działaniu oraz dbałość o estetykę pracy. Doskonalimy technikę pracy uczestników naszych warsztatów fryzjerskich w taki sposób aby stali się świadomymi siebie fryzjerami.

 

WYZWALAMY W NASZYCH UCZNIACH PEWNOŚCI SIEBIE, ORAZ ODWAGĘ I POTRZEBĘ EKSPERYMENTOWANIA

Przygotowujemy naszych uczniów warsztatowo i merytorycznie do tego aby skutecznie wprowadzać nowe trendy w stylizacji włosów. Nasi kursanci poznają różnorodne techniki strzyżenia włosów, uczą się podstaw lub wyższych poziomów zaawansowania. Dbamy też o sposoby efektywnego rozwoju artystycznej wyobraźni każdego uczestnika naszych szkoleń i warsztatów fryzjerskich.

Poznaj warsztaty fryzjerskie

Zobacz więcej